Category / DEFAULT

Numai Noi (Make Me An Island) - Jean Păunescu - Torero • Numai Noi • Iubirea Noastră • Rămîi (Vinyl)

9 Comments

 1. Christian Eriksen është futur në vitin e fundit të kontratës me Tottenham Hotspur. Mesfushorit danez i është ofruar rinovimi nga klubi londinez, por deri më tani ai e ka refuzuar atë. Real Madrid, PSG, Manchester United, Chelsea dhe Juventus mbetën skuadrat e interesuara për shërbimet e tij. Të gjitha skuadrat e mëdha synojnë që të [ ].

  Reply

 2. Adoleshenca. Te jesh adoleshent do te thote te ndjesh droje,te fillosh te mendosh si te rriturit,nderkohe qe nuk je teresisht femije dhe te tjeret te bejne te mendosh se je i bobscompthekusineticconfransrolltorre.co gjithe thone se adoleshentet jane gati te fluturojne ne moshen e tyre,çka do te thote se jane gati te bejne marrezira per te cekur enderrat e tyre me te medha,te cilat ne rastet me te mira jane te ndaluara ose.

  Reply

 3. Unë ende nuk po shes dot librat e vitit të fundit të universitetit, kurse Alketa na çon në një botë paralele, me lule natyrale, dasma buzë detit, hotele prestigjioze dhe detaje gjithë klas. E kam të pamundur të mos deliroj dhe ashtu siç jam, vendos që më në fund të çohem nga krevati në dhe me celular në dorë i .

  Reply

 4. Në Holandë një grua dënohet me 50 mijë euro, sepse nuk jetoi në shtëpinë e saj. • Linku i lajmit u kopjua. Linku i lajmit u kopjua. Këshilli i qytetit të Amstelveen ka gjobitur pronaren e një apartamenti që shkeli rregullat që kërkojnë që ajo të jetojë vetë në pronë.

  Reply

 5. Versuri Andra - Numai la doi feat Vunk. Cand e noapte sau zi, cand sunt mari sau copii Cand se jura sau se mint Cand e greu sau usor Cand le e sau nu dor Sau pe pat ei se intind Ia-ma de mana si spune-mi ceva, mereu altceva Ia-ma de tot de la altcineva [Refren] Noi impartim iubirea numai la doi Nu ne intereseaza decat de noi Noi impartim.

  Reply

 6. Uh huh, you see me in the spot like oooh I love your style Uh huh, show me what you got, cus I don't wanna waste my time Uh huh, you see me in the spot like oooh I love your style Uh huh, show me what you got now come and make it worth my while [Chorus] Give it to me I'm worth it Baby I'm worth it Uh huh I'm worth it Gimme gimme I'm worth it.

  Reply

 7. Tani, shpenzoj shumë me tepër kohë me familjen time në vend të punës. Kujtohuni që në jetë nuk duhet të duroni, por të kënaqeni dhe gëzoni kohën e mirë. Tani, të gjitha ato momente përpiqem t’i mbledh dhe të kënaqem, nuk mund të duroj më asgjë. Ha të gjitha pjatat “gosti” dhe pi me gota kristali.

  Reply

 8. Për ne. Qëllimi i bobscompthekusineticconfransrolltorre.co është të ndërlidhë ofertën dhe kërkesën në tregun e punës, ashtu që punëkërkuesve t’iu ofrojë mundësi të lehta dhe të shpejta në gjetjen e vendeve të lira për punësim.

  Reply

 9. Miu Sa Një Grusht Dhe Luani Sa Një Mal Shëtiste pyllit rreth e qarkky miu – kocomiu,kur papritur ra në çarkdhe thirri: – Ah i ziu! Ky çarku këmbën ia shtrëngon,mbërthyer si me darë.E sheh, do vdesë, s’ka si shpëton,ndaj shëmbet duke qarë. Vërtet që dhëmbët brisk i .

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *