Category / DEFAULT

E Assim NГЈo HГЎ Poema, NГЈo - Pedro Barroso - ГЃgua Mole Em Pedra Dura (Vinyl, LP, Album)

9 Comments

 1. Këngëtari Sabri Fejzullahu, edhe pse 70 vjeçar nuk e ka ndal karrierën e tij në muzikë. Ai dje në “N’Kosovë Show” ka dhënë premier këngën e tij më të re “Mos u dorëzo”, një baladë kjo që vije pak para festave të fundvitit.

  Reply

 2. Ne krahet e tua, Mua, Birin tend, shembellimin e qenies tende, Ate qe tha sa hapi syte Ne djep: "Te dua!" Dhe fjalen e peshes se rende e ruajten malet e rende.. bobscompthekusineticconfransrolltorre.co dashurite per nenat qe jane e do vijne Ne prehrin tend te madh i kam vene, Gjithe dashurite per grate, per shoket e /5().

  Reply

 3. Nov 04,  · “Dëgjomë ashtu si dikush dëgjon shiun, jo vëmendshëm jo shkujdesshëm; dëgjomë ashtu si dikush dëgjon shiun pa dëgjuar, dëgjo çfarë them unë”. Qendra Rinore “Atelie” në bashkëpunim me Shërbimin Kombëtar për Rininë realizuan mbrëmjen poetike me disa nga të rinjtë vullnetarë të Atelie-së.. Gjatë, kësaj mbrëmje kulturore interpretuam e diskutuam vargjet e.

  Reply

 4. Njëri ndër kundërshtimet e mia më të mëdha ishte kur fillova të haja mish, kështu që hamburgerët dhe qebapët vazhdimisht i sillja në shtëpi dhe i haja para të gjithë të tjerëve. E ngujuar në botën time, bëja një kundërshtim gjithnjë e më të madh, duke mos ditur se isha duke kërkuar rrugëdalje nga .

  Reply

 5. Ajo është cilësuar si fëmra më e bukur në botë dhe pavarësisht se kurrë nuk mori një kurorë bukurie, ajo mbetet një ikonë bukurie. Emri i saj është Fawzia (Fevzia) Fuat Ali ose e njohur ndryshe edhe si Fevzia Fuat Shirin. Princeshë Fevzia ishte bija më e madhe e Mbretit Fuat të Egjiptit, i pari [ ].

  Reply

 6. Nizajete (Llulleci) Ibishi, e lindur ne Sllatinë te Epërme e martuar në Kabash të Vitisë, është shumë e sëmur dhe që nga dhjetori i vitit të kaluar gjendet nëpër spitale. Duke filluar në Prishtinë, ku qëndroi 3-ditë, pastaj në Shkup, në Klinikën e Infektologjisë duke qëndruar 40 ditë, më pas u .

  Reply

 7. Ai ndoqi zërin që e çoi drejt një grope me dhè të freskët. Aty shqoi duart e vogla që lëviznin jashtë dheut, të mbuluara me insekte, baltë e gjethe të kalbura. I tronditur, ai e nxori fëmijën që ishte groposur me një çantë dhe e dërgoi në spital, ku njoftoi policinë. Foshnja kishte vetëm pesë ditë që kishte lindur.

  Reply

 8. Tani e di nga kush e ka trashëguar Diego sharmin - mu desh ta thosha. Armando u largua paksa nga unë, duke më matur me sy, me kureshtje. - E, mua më vjen mirë që ai ka trashëguar nga babai shijen e mirë kur flitet për femrat - tha, duke ma bërë me sy.

  Reply

 9. Familja e vajzës së vrarë është e dëshpëruar dhe ata duan drejtësi për vajzën e tyre. Policia tha se, pasi ajo e joshi vajzën shtatzënë në muajin e nëntë në shtëpinë e saj me disa rroba të lira fëmijësh, Figueras e mbyti atë me një kabllo dhe i nxori fëmijën nga stomaku.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *